0
  Müşteri Paneli

Hayalimdeki siteye nasıl kavuşurum?

Teklif & Sözleşme

İhtiyaçlarınıza en uygun teklif hazırlanarak gereksinimleriniz belirlenir.

Tasarım & Kurulum

Web sitenizin içerikleri temin edilerek sayfalar oluşturulup beğeninize sunulur.

Yayına Açmak

Onayınızın ardından siteniz kurumsal hostinglerimize kurularak yayına açılır.

Ayrıcaklı Hizmetlerimiz

99.9% Uptime

Dünyanın en iyi datacenterlarından hizmet

Ücretsiz Domain

Alan adınız ilk yıl bizden

Kurumsal Mail

Web siteniz üzerinden kurumsal mail

Kontrol Panel

Kontrol panel ile sayfanızı kendiniz yönetin

Ücretsiz Hosting

İlk Yıl Ücretsiz Hosting

24×7 Destek

İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız

Mobil Uyumlu Site

Cep telefonlarına tam uyumlu web siteniz olsun

Memnuniyet Garantisi

Hayalinizdeki web sitesi tamda sizin istediğiniz gibi

Google uyumlu

Web siteniz Google'da ön sıralarda çıkar

Web Tasarım

Host Bankası Web sitelerinin hedef kitlere ulaşmakta en etkili araçlardan birisi olarak tanımlamaktadır. Kuruluşlar, web sayfalarını hedef kitleleri ve medya ile iletişim aracı olarak görürken kuruluşun ulaşmayı hedeflediği kitle ise web sayfalarını bilgi alınabilecek ve gözlem yapılabilecek bir alan olarak görmektedir. Kurumsal kimlik kazanmak ve sosyal paydaşların güvenini sağlamak açısından önemi tartışılamaz boyutlarda etki yaratmaktadır. Bu yönden bakıldığında web uygulayıcıları hem şirket içerisinde ki iletişimin güçlenmesi hem yatırımcıların bilgilendirilmesi hem de müşterilerle iyi ilişkilerin geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Günümüzde cep telefonlarımıza kadar giren internet ile birlikte her an tüm bilgilere internetten ulaşan internet kullanıcıları, hangi amaçla olursa olsun firmaların iletişim bilgilerine, ürün ve hizmetlerine, kuruluş hakkında bilgilere, portfoy ve iş başvurularına kadar kurumun web sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Günümüz şartlarında artık bir kurumun internet sitesi olmaması demek dış dünyaya açılan ve potansiyel müşteri edinebilecek bir reklam fırsatını kaçırmak anlamına gelmektedir. Unutulmamalıdır ki internet siteleri kurum veya şahıslar adına internet üzerinden 24 saat kurumun sürekli lansmanının gerçekleştirildiği platformlardır. Yeni ürün ve hizmetlerinizi internet sitenizden yayımladığınız anda tüm müşteri ve ziyaretçileriniz ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgiye web siteniz üzerinden ulaşarak gereksiz zaman ve para kayıplarının önüne geçmiş olursunuz. İnternet sitesi demek sizin için 24 saat çalışan bir satış temsilciniz demek.

Referanslarımızdan Bazıları

Sık Sorulan Sorular?

Web sitem ne kadar sürede teslim edilir?

Web siteniz sözleşmeye uygun olarak gerekli içerikler tarafınızdan temin edildiği takdir de ortalama 15 iş günü içerisinde teslim edilir. İçeriklerin temini sayfanızda kullanılacak materyallerin tarafımıza geç ulaştırılmasından dolayı oluşabilecek aksamalar bu süreye dahil değildir.

Web sitemde değişiklikleri nasıl yapacağım?

Hazırladığımız tüm web sitelerinde kontrol panel sözleşme şartlarına uygun olarak site sahibine veya kuruma teslim edilir. Kontrol panelinin kullanımı ile ilgili eğitimler tarafımızca site sahibine iletilir. Aynı zamanda dilerseniz danışmanlık hizmeti adı altında firmalara verdiğimiz hizmet sayesinde sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimide tarafımızca yapılabilir.

Web sitem Google'da görünecek mi?

Evet, web siteniz arama motorlarının sitenizi kolayca indexleyebileceği teknikler kullanarak tasarlanır. Arama motorlarının algoritmalarına uyumlu olacak şekilde site içi seo’nuz ücretsiz olarak sitenizle birlikte yapılır.

Web sitem cep telefonlarına uyumlu olacak mı?

Hazırladığımız tüm web siteleri tüm mobil aygıtlarda uyumlu çalışacak şekilde dizayn edilir ve kodlanır.(PC, Tablet, Telefon)